KONTAKT

Jastrzębia Góra

ul. Leśna 6,

84-104 Władysławowo, Polska

tel. 530 191 912

mail: pensjonat@namiastka.com

Formularz kontaktowy

WARUNKI REZERWACJI

 1. Pobyt rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu a kończy do godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Zapłata za pobyt następuje gotówką w dniu przyjazdu.
 3. Aby dokonać rezerwacji należy:
  1. Skontaktować się telefonicznie lub mailem w celu ustalenia terminu pobytu.
  2. Po wstępnej rezerwacji należy w ciągu 3 dni roboczych dokonać wpłaty zadatku w wysokości minimum 30% należnej kwoty na podane konto- numer konta podany będzie mailem.
  3. Po wpływie zadatku na konto, rezerwację uważa się za dokonaną.
  4. Właściciel skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailem celem potwierdzenia rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu, zadatek nie podlega zwrotowi.

Podczas pobytu gości w obiekcie czynna jest recepcja w której w ramach naszych możliwości odpowiadamy na Państwa pytania związane z pobytem w pensjonacie.

REGULAMIN POBYTU W PENSJONACIE "NAMIASTKA" - JASTRZĘBIA GÓRA

Witamy Państwa bardzo serdecznie i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszym domu. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

 1. Doba hotelowa:
  Pokoje wynajmowane są na doby. Doba zaczyna się o godz. 15.00 a kończy o godz. 11.00 dnia następnego.
 2. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego serwowane są w godzinach 8.00-10.00
 3. Opłaty:
  Goście zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe. W celu potwierdzenie tożsamości, należy okazać dokument z fotografią.
  Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierane są gotówką w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi.
 4. Cisza Nocna:
  Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 7:00 rano. Osoby odwiedzające, nie zameldowane  w naszym domu, mogą przebywać gościnnie od godz.7.00 do godz.22.00, po uprzednim powiadomieniu właścicieli domu. Zachowanie gości i osób korzystających z naszych usług, nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 5. Klucze:
  Każdy z Państwa otrzymuje z kluczem do pokoju również klucz do wejścia głównego. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych.
  Zabrania się przekazania pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który została uiszczona należna za pobyt opłata .
 6. Pokoje i czystość:
  W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się jego gospodarzami. Prosimy o zachowanie porządku i czystości.
  Możliwe jest dodatkowe sprzątanie pokoju na Państwa życzenie. W tym celu należy wywiesić wywieszkę na zewnętrznej klamce drzwi od pokoju i zgłosić ten fakt na recepcji. Jest to dla nas informacja, że wyrażacie Państwo zgodę na wejście do  Waszego pokoju.
 7. Wyposażenie:
  Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa, w pokojach  nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pokoi.
 8. Palenie tytoniu oraz wprowadzanie zwierząt.
  Ze względu na komfort Państwa oraz naszych obecnych i przyszłych Gości, w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Popielniczki znajdują się na zewnątrz budynku.
  Zwierząt niestety nie przyjmujemy. Prosimy również o nie wprowadzanie żadnych zwierząt na teren domu i posesji.
 9. Odpowiedzialność materialna:
  Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych znajdujących się w obiekcie, powstałych z jego winy lub winy odwiedzających go gości. W przypadku zagubienia kluczy, koszt dorobienia kompletu wynosi 30zł. Gość powinien zawiadomić właściciela  o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Prosimy o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie.
 10. Prawa i obowiązki właściciela obiektu:
  Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe bądź pieniądze, pozostawione przez Gościa w pokoju.
  Właściciel może odmówić przyjęcia gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin  lub wyrządził szkodę w mieniu obiektu bądź gości albo szkodę na osobie gości, pracowników lub innych osób przebywających na terenie obiektu lub w inny sposób zakłócił spokojny pobyt gości.
  Obiekt świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem (pokoje gościnne).
  Właściciel  ma obowiązek zapewnić profesjonalną i uprzejmą obsługę, warunki do spokojnego i bezpiecznego pobytu, zachowania tajemnicy informacji o gościu.
  Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać właścicielowi obiektu.

Zakłada się, iż każdy gość naszego pensjonatu przed wpłaceniem zadatku zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego treść.

Życzymy Państwu miłego pobytu.